Jak szybko i sprawnie założyć konto na Q-mapa.pl

Rejestracja

Aby zarejestrować się w serwisie Q-mapa.pl, wystarczy kliknąć w button Rejestracja w prawym górnym rogu strony. Pamiętaj, że zgodnie z wymaganiami GIODO i zasadami bezpieczeństwa, hasło powinno zawierać, co najmniej dwie duże litery oraz dwa znaki szczególne lub cyfry. Możesz także użyć opcji „Rejestracja poprzez Facebook”, dzięki czemu połączysz swoje konta.

 Logowanie

Chcąc zalogować się w serwisie Q-mapa, wystarczy wypełnić pola w prawym górnym rogu strony: login oraz hasło. Możesz także użyć opcji „Zaloguj poprzez Facebook”.

 


 

 

Aktywacja konta

Aktywacja SMS ma na celu weryfikację oraz uniknięcie tworzenia "fikcyjnych" użytkowników. Nie jest obowiązkowa, jest wymagana, jeżeli chcesz korzystać z Punktów zdobywanych na portalu. Aby aktywować swoje konto, po zalogowaniu na Q-mapie wejdź w swój profil, a następnie w prawym boxie kliknij „Aktywuj konto”. Do aktywacji potrzebujemy Twojego numeru telefonu. Na podany numer przyjdzie specjalny kod, który należy wpisać w formularzu. Gotowe!

UWAGA: aktywacja jest bezpłatna i ma na celu wyłącznie weryfikację Użytkownika. Nie jest formą żadnej loterii SMS ani konkursem.

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

 

  • Ethno Jazz Festival - LURA (Wyspy Zielonego Przylądka) - Uważana za godną następczynię wybitnej Cesarii Evory, LURA (Maria de Lurdes Pina Assunção) wystąpi 25 września w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze!
  • Wrocław StrEAT vol. 6 - street food festiwal - AZJA - Odświeżamy formułę imprezy! Kolejne edycje Wrocław StrEAT - food truck festival będą wydarzeniami tematycznymi :) Zaczynamy od kontynentu wielkich kontrastów geograficznych i kulinarnych!
  • Me and That Man - 24.09. Zaklęte Rewiry. Zespół Me And That Man wyruszy w Polską trasę promującą płytę „Songs Of Love And Death"! Podczas koncertów nie zabraknie niespodzianek w setliście!
  • Copyright 2017 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych