Jak szybko i sprawnie założyć konto na Q-mapa.pl

Rejestracja

Aby zarejestrować się w serwisie Q-mapa.pl, wystarczy kliknąć w button Rejestracja w prawym górnym rogu strony. Pamiętaj, że zgodnie z wymaganiami GIODO i zasadami bezpieczeństwa, hasło powinno zawierać, co najmniej dwie duże litery oraz dwa znaki szczególne lub cyfry. Możesz także użyć opcji „Rejestracja poprzez Facebook”, dzięki czemu połączysz swoje konta.

 Logowanie

Chcąc zalogować się w serwisie Q-mapa, wystarczy wypełnić pola w prawym górnym rogu strony: login oraz hasło. Możesz także użyć opcji „Zaloguj poprzez Facebook”.

 


 

 

Aktywacja konta

Aktywacja SMS ma na celu weryfikację oraz uniknięcie tworzenia "fikcyjnych" użytkowników. Nie jest obowiązkowa, jest wymagana, jeżeli chcesz korzystać z Punktów zdobywanych na portalu. Aby aktywować swoje konto, po zalogowaniu na Q-mapie wejdź w swój profil, a następnie w prawym boxie kliknij „Aktywuj konto”. Do aktywacji potrzebujemy Twojego numeru telefonu. Na podany numer przyjdzie specjalny kod, który należy wpisać w formularzu. Gotowe!

UWAGA: aktywacja jest bezpłatna i ma na celu wyłącznie weryfikację Użytkownika. Nie jest formą żadnej loterii SMS ani konkursem.

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

 

  • Hip Hop Day na WrocLove Fest 2018! - 2.06. Klub Stary Klasztor. W rolach głównych wystąpią weterani polskiej sceny hiphopowej ŁONA, WEBBER & THE PIMPS oraz HADES, a także reprezentant młodego pokolenia - PlanBe!
  • Ed Sheeran Night - 10 czerwca zapraszamy na ED SHEERAN NIGHT - koncert w wykonaniu WOJTKA KIEŁBASY - jednego z najciekawszych i najbardziej obiecujących gitarzystów i wokalistów młodego pokolenia.
  • Copyright 2018 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych