Kazio Sponge

 

KAZIO SPONGE

Jedni mówią o nim, że jest kochanym i uroczym zbójem, inni uważają go za podłego, małego, zarozumiałego bachora i cwaniaczka. A Kazio ma sześć lat, jest zrobiony z gąbki i sam o sobie mówi, że jest freakiem i hipsterem. Nie ma pytania, na które nie znalazłby odpowiedzi. Jego po prostu nie przegadasz. To złodziej serc z niewyparzoną gębą. Kazio Sponge powstał w 2009 roku na Wydziale Lalkarskim we wrocławskiej PWST. Od tego czasu, wraz ze swoja mamą i właścicielką – Anną Makowską – Kowalczyk, przemierza Polskę. Przy swoim wzroście (zaledwie „52 cm w trampkach”) i zaawansowanej wadzie wymowy nie przejdzie niezauważony. Kocha ludzi – to go z pewnością wyróżnia, a jego główną cechą jest szczerość aż do bólu – nawet o swoich kompleksach mówi otwarcie, nieświadomie czyniąc z nich atut. 

 
   

Poprzednie odcinki Kazio Sponge i Qmapa.pl

   
       
   
       
   
       
   
       
   

 

 

 .....................................................................................................................................................................................................................................................
   

  • Hip Hop Day na WrocLove Fest 2018! - 2.06. Klub Stary Klasztor. W rolach głównych wystąpią weterani polskiej sceny hiphopowej ŁONA, WEBBER & THE PIMPS oraz HADES, a także reprezentant młodego pokolenia - PlanBe!
  • Ed Sheeran Night - 10 czerwca zapraszamy na ED SHEERAN NIGHT - koncert w wykonaniu WOJTKA KIEŁBASY - jednego z najciekawszych i najbardziej obiecujących gitarzystów i wokalistów młodego pokolenia.
  • Copyright 2018 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych