Kazio Sponge

 

KAZIO SPONGE

Jedni mówią o nim, że jest kochanym i uroczym zbójem, inni uważają go za podłego, małego, zarozumiałego bachora i cwaniaczka. A Kazio ma sześć lat, jest zrobiony z gąbki i sam o sobie mówi, że jest freakiem i hipsterem. Nie ma pytania, na które nie znalazłby odpowiedzi. Jego po prostu nie przegadasz. To złodziej serc z niewyparzoną gębą. Kazio Sponge powstał w 2009 roku na Wydziale Lalkarskim we wrocławskiej PWST. Od tego czasu, wraz ze swoja mamą i właścicielką – Anną Makowską – Kowalczyk, przemierza Polskę. Przy swoim wzroście (zaledwie „52 cm w trampkach”) i zaawansowanej wadzie wymowy nie przejdzie niezauważony. Kocha ludzi – to go z pewnością wyróżnia, a jego główną cechą jest szczerość aż do bólu – nawet o swoich kompleksach mówi otwarcie, nieświadomie czyniąc z nich atut. 

 
   

Poprzednie odcinki Kazio Sponge i Qmapa.pl

   
       
   
       
   
       
   
       
   

 

 

 .....................................................................................................................................................................................................................................................
   

  • Muzyka świata – Maarja Nuut - 24.02. Narodowe Forum Muzyki. W swojej twórczości łączy tradycyjne melodie taneczne, pieśni i opowieści z elektroniką.
  • Patrycja Markowska - gościnnie Grzegorz Markowski - Radio Wrocław 25.02 zaprasza na koncert jednej z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej.
  • Copyright 2018 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych