Kazio Sponge

 

KAZIO SPONGE

Jedni mówią o nim, że jest kochanym i uroczym zbójem, inni uważają go za podłego, małego, zarozumiałego bachora i cwaniaczka. A Kazio ma sześć lat, jest zrobiony z gąbki i sam o sobie mówi, że jest freakiem i hipsterem. Nie ma pytania, na które nie znalazłby odpowiedzi. Jego po prostu nie przegadasz. To złodziej serc z niewyparzoną gębą. Kazio Sponge powstał w 2009 roku na Wydziale Lalkarskim we wrocławskiej PWST. Od tego czasu, wraz ze swoja mamą i właścicielką – Anną Makowską – Kowalczyk, przemierza Polskę. Przy swoim wzroście (zaledwie „52 cm w trampkach”) i zaawansowanej wadzie wymowy nie przejdzie niezauważony. Kocha ludzi – to go z pewnością wyróżnia, a jego główną cechą jest szczerość aż do bólu – nawet o swoich kompleksach mówi otwarcie, nieświadomie czyniąc z nich atut. 

 
   

Poprzednie odcinki Kazio Sponge i Qmapa.pl

   
       
   
       
   
       
   
       
   

 

 

 .....................................................................................................................................................................................................................................................
   

  • Kabaret Smile - 30.11. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczająca nas rzeczywistość przenosi na scenę postaci i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie z życia codziennego.
  • COMA - wROCKfest.pl zaprasza na jesienny koncert zespołu COMA 18 listopada w Centrum Koncertowym A2. Spodziewajmy się największych hitów zespołu, a także kompozycji z najnowszego albumu "2005 YU55".
  • Copyright 2017 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych