Współpracuj z Q-mapa.pl

Jeśli chciałbyś współpracować z nami, organizujesz wydarzenia, prowadzisz ciekawe miejsce itp. - to jesteśmy z pewnością właściwym partnerem dla Ciebie. Q-mapa może być Twoją główną platformą internetową.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisz mail na adres lro@ambienteu.pl lub zadzwoń pod numer 534-724-444.

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

  • Yasmin Levy - 24.04. Na zaproszenie Ethno Jazz Festival artystka zaprezentuje swój najnowszy projekt pt „Tango”, w którym sięga po klasykę argentyńskiego tańca, utwory Carlosa Gardela i Astora Piazzollli.
  • 3-Majówka 2018 - Impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Guinnessa odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu, możecie więc spodziewać się również gigantów gitarowego grania w programie 3-Majówki 2018
  • Raz Dwa Trzy Młynarski - 14.04. Sala Koncertowa Radia Wrocław. Zespół, który prostotą i szczerością ujmuje widzów. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy - potrafi trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego.
  • Indjigo - 14.04. Klub Alive. Muzyka grupy to połączenie instrumentów tradycyjnych z nowoczesnymi brzmieniami. To próba przekazania energii, opowiedzenia dźwiękiem i słowem przeżytych historii oraz emocji.
  • Copyright 2018 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych