O nas

Jesteśmy młodymi ludźmi. Lubimy aktywnie spędzać czas, poznawać nowe miejsca a także brać udział w wielu wydarzeniach. Jednak coraz częściej rozmawialiśmy o tym, że o wielu miejscach czy imprezach nie znajdziemy informacji w internecie. Niszowe spotkania giną w natłoku większych, komercyjnych imprez, a małe kawiarnie przegrywają walkę z wielkimi klubami.

Brakowało nam miejsca w sieci, gdzie będzie można znaleźć wszystkie informacje o naszym mieście. W którym na równi traktowane będą wydarzenia kameralne oraz stadionowe koncerty. W którym spotkają się ludzie o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Miejsca, które rzetelnie przedstawi propozycje na każdy dzień. Portalu, który nie będzie skierowany tylko dla jednej grupy wiekowej, ale także dla rodzin z dziećmi czy ludzi starszych.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć Q- mapę. Kulturalną mapę miasta, która nie pominie niczego, co aktualnie się dzieje i dostarczy użytkownikowi ogromny wachlarz możliwości. Najwyższa pora, aby być na bieżąco!

Chcemy Ci ułatwić planowanie czasu wolnego. I zadbamy o to w najmniejszych szczegółach. Na Q- mapie zarezerwujesz stolik w restauracji, zamówisz taksówkę i wybierzesz miejsce czy wydarzenie, na które chcesz się wybrać. A to wszystko zrobisz w zaledwie kilka minut.

Dzięki naszej stronie poznasz ludzi dzielących Twoje pasje i zainteresowania. W grupach dyskusyjnych będziesz mógł wymienić się doświadczeniem, poznać opinię innych użytkowników czy umówić się na wspólny mecz koszykówki. Grupy, w zależności od tego, do kogo są kierowane, mogą być publiczne lub prywatne.

Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej. Q- mapa to znacznie więcej! Za każdą aktywność na stronie otrzymasz od nas punkty, za które będziesz mógł robić zakupy w naszym sklepie- indywidualnie lub ze swoimi znajomymi. Na aukcjach znajdziesz unikatowe przedmioty, o które będziesz mógł walczyć z innymi użytkownikami portalu.

 

I tak, po długich miesiącach ciężkiej pracy wreszcie się udało. Przedstawiamy Wam Q- mapa.pl. Najlepszy serwis kulturalny w Twoim mieście. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

  • Kuba Badach - Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny - 8.06. Narodowe Forum Muzyki. Artysta wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy, w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i swoich.
  • The Cuban Latin Jazz: Special Latino Night - 31.05. Vertigo Jazz Club. Zapraszamy na wieczór pełen muzyki latynoskiej i kubańskiej, podczas którego nie zabraknie również gorących tanecznych atrakcji.
  • Copyright 2019 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych