Miejsce dla aktywnych

Q- mapa nagradza swoich użytkowników. Za każdą aktywność na portalu, otrzymasz od nas Punkty. Dlatego rezerwuj stoliki w restauracjach, zamawiaj taksówki, oceniaj wydarzenia, jakość obsługi i miejsca, w których byłeś! Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się w naszym portalu, również otrzymasz Punkty. Możesz za nie wysyłać bezpłatne SMS-y do swoich znajomych lub wkrótce wymieniać na produkty w naszym sklepie.


Dobrze brzmi, prawda? Pamiętaj, że wcześniejsza rezerwacja da Ci pewność, że nikt nie zajmie Ci miejsca na koncercie ulubionego zespołu lub że wybrane przez Ciebie kino nie wyprzeda wszystkich biletów na seans. Korzystając z Q-mapy zyskujesz więc podwójnie.


Zamiast więc tracić czas na przeglądanie dziesiątek stron internetowych, przełącz się od razu na Q-mapę. Sprawdzaj repertuar kin, teatrów i klubów, wybieraj imprezy i zbieraj punkty, za które zyskasz jeszcze więcej.

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

  • Enej - 27.01. Ethno Jazz Festival zaprasza na “Kolędowanie z Enejem”, czyli wieczór kolędowy z jednym z najpopularniejszych zespołów folkowych w Polsce.
  • Pokahontaz - Jeden z najważniejszych zespołów polskiego hip hopu powraca z nową płytą! Koncert promujący najnowsze wydawnictwo pt. "Reset" odbędzie się 27 stycznia w klubie Akademia.
  • Copyright 2018 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych