Miejsce dla aktywnych

Q- mapa nagradza swoich użytkowników. Za każdą aktywność na portalu, otrzymasz od nas Punkty. Dlatego rezerwuj stoliki w restauracjach, zamawiaj taksówki, oceniaj wydarzenia, jakość obsługi i miejsca, w których byłeś! Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się w naszym portalu, również otrzymasz Punkty. Możesz za nie wysyłać bezpłatne SMS-y do swoich znajomych lub wkrótce wymieniać na produkty w naszym sklepie.


Dobrze brzmi, prawda? Pamiętaj, że wcześniejsza rezerwacja da Ci pewność, że nikt nie zajmie Ci miejsca na koncercie ulubionego zespołu lub że wybrane przez Ciebie kino nie wyprzeda wszystkich biletów na seans. Korzystając z Q-mapy zyskujesz więc podwójnie.


Zamiast więc tracić czas na przeglądanie dziesiątek stron internetowych, przełącz się od razu na Q-mapę. Sprawdzaj repertuar kin, teatrów i klubów, wybieraj imprezy i zbieraj punkty, za które zyskasz jeszcze więcej.

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

  • Kabaret Smile - 30.11. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczająca nas rzeczywistość przenosi na scenę postaci i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie z życia codziennego.
  • COMA - wROCKfest.pl zaprasza na jesienny koncert zespołu COMA 18 listopada w Centrum Koncertowym A2. Spodziewajmy się największych hitów zespołu, a także kompozycji z najnowszego albumu "2005 YU55".
  • Copyright 2017 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych