Miejsce dla aktywnych

Q- mapa nagradza swoich użytkowników. Za każdą aktywność na portalu, otrzymasz od nas Punkty. Dlatego rezerwuj stoliki w restauracjach, zamawiaj taksówki, oceniaj wydarzenia, jakość obsługi i miejsca, w których byłeś! Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się w naszym portalu, również otrzymasz Punkty. Możesz za nie wysyłać bezpłatne SMS-y do swoich znajomych lub wkrótce wymieniać na produkty w naszym sklepie.


Dobrze brzmi, prawda? Pamiętaj, że wcześniejsza rezerwacja da Ci pewność, że nikt nie zajmie Ci miejsca na koncercie ulubionego zespołu lub że wybrane przez Ciebie kino nie wyprzeda wszystkich biletów na seans. Korzystając z Q-mapy zyskujesz więc podwójnie.


Zamiast więc tracić czas na przeglądanie dziesiątek stron internetowych, przełącz się od razu na Q-mapę. Sprawdzaj repertuar kin, teatrów i klubów, wybieraj imprezy i zbieraj punkty, za które zyskasz jeszcze więcej.

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

  • Ethno Jazz Festival - LURA (Wyspy Zielonego Przylądka) - Uważana za godną następczynię wybitnej Cesarii Evory, LURA (Maria de Lurdes Pina Assunção) wystąpi 25 września w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze!
  • Wrocław StrEAT vol. 6 - street food festiwal - AZJA - Odświeżamy formułę imprezy! Kolejne edycje Wrocław StrEAT - food truck festival będą wydarzeniami tematycznymi :) Zaczynamy od kontynentu wielkich kontrastów geograficznych i kulinarnych!
  • Me and That Man - 24.09. Zaklęte Rewiry. Zespół Me And That Man wyruszy w Polską trasę promującą płytę „Songs Of Love And Death"! Podczas koncertów nie zabraknie niespodzianek w setliście!
  • Copyright 2017 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych