Planer - Twój personalny asystent

Specjalnie dla Ciebie, codziennie zbieramy najświeższe informacje na temat wydarzeń kulturalnych, muzycznych i sportowych, a także nowych miejsc, restauracji, klubów muzycznych czy galerii. Każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od wieku, wykonywanego zawodu czy zainteresowań. Spójrz na swoje miasto z zupełnie innej strony!


Twój czas jest zbyt cenny, żeby go marnować! Nie trać go na zbędne telefony, czekanie na infolinii czy przeszukiwanie kolejnych stron internetowych. Ułatwimy Ci zaplanowanie czasu wolnego.


Z nami poukładasz Twój plan w logiczną całość. Korzystając z zaawansowanej wyszukiwarki zarezerwujesz bilet do kina czy teatru, sprawdzisz czy restauracje oferują Twoje ulubione menu. A wszystko to bez konieczności wstawania od komputera.


Dzięki nam wszystkie imprezy zapiszesz w jednym miejscu używając praktycznego planera. A kiedy uznasz, że bardziej interesują Cię kluby niż teatr – zmodyfikujesz pierwotny plan.


Wystarczy kilka kliknięć, a wybierzesz miejsce, do którego chcesz pójść, wydarzenie w którym chcesz uczestniczyć, zamówisz taksówkę i zarezerwujesz stolik w swojej ulubionej restauracji. Proste? :)

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

  • Enej - 27.01. Ethno Jazz Festival zaprasza na “Kolędowanie z Enejem”, czyli wieczór kolędowy z jednym z najpopularniejszych zespołów folkowych w Polsce.
  • Pokahontaz - Jeden z najważniejszych zespołów polskiego hip hopu powraca z nową płytą! Koncert promujący najnowsze wydawnictwo pt. "Reset" odbędzie się 27 stycznia w klubie Akademia.
  • Copyright 2018 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych