Pierwsze kroki na Q-mapa.pl

 

Wyszukiwanie Miejsc/ Wydarzeń

Jeżeli szukasz konkretnego miejsca lub wydarzenia, kliknij w wyszukiwarkę „Szukaj w...” na panelu głównym. W oknie, który wyskoczy wpisz szukaną przez Ciebie frazę i zaznacz, czy szukasz Miejsca, czy Wydarzenia. Następnie kliknij „szukaj”.

 

Dodawanie Znajomych i Kontaktów

Aby dodać użytkownika do swojej listy Znajomych lub Kontaktów, wejdź w jego profil i kliknij w odpowiedni button. Po wysłaniu zaproszenia do Znajomych, użytkownik otrzyma informację o Twojej prośbie. Może ją zaakceptować lub odrzucić. W przypadku dodania kogoś do listy Kontaktów, akceptacja drugiego użytkownika nie jest wymagana. Jeżeli Twojego znajomego nie ma na Q-mapie, wyślij mu zaproszenie e-mailem, aby dołączył do portalu! Dzięki temu zyskasz podopiecznego, za którego rejestrację otrzymasz od nas punkty.

 

Punkty

Nagradzamy aktywnych użytkowników. Rozdajemy punkty! Za rejestrację, aktywację konta, rezerwację stolików, zamawianie taxi, ocenianie miejsc i wydarzeń. Możesz je wykorzystać w naszym serwisie na zakup gadżetów w sklepie oraz na aukcjach, podarować innemu użytkownikowi, lub wykorzystać na SMS-y wysyłane z naszego portalu.

 

Grupy

Na Q-mapie możesz dołączać do grup tematycznych lub tworzyć własne. Ty decydujesz, czy jest to grupa otwarta czy prywatna i kogo do niej zapraszasz. Możesz założyć grupę tylko dla Twojej rodziny, ludzi ze studiów, kółka szachowego czy fanów komiksów. Twoja grupa posiada osobny Planer, w którym możesz umieszczać ważne dla niej wydarzenia. Każdy członek grupy ma wgląd do tego Planera, dzięki czemu wszyscy będą na bieżąco! Jeżeli chcesz dołączyć do prywatnej grupy, wystarczy wysłać prośbę o dołączenie do niej. Administrator decyduje o przyjęciu użytkownika.

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

  • Ethno Jazz Festival - LURA (Wyspy Zielonego Przylądka) - Uważana za godną następczynię wybitnej Cesarii Evory, LURA (Maria de Lurdes Pina Assunção) wystąpi 25 września w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze!
  • Wrocław StrEAT vol. 6 - street food festiwal - AZJA - Odświeżamy formułę imprezy! Kolejne edycje Wrocław StrEAT - food truck festival będą wydarzeniami tematycznymi :) Zaczynamy od kontynentu wielkich kontrastów geograficznych i kulinarnych!
  • Me and That Man - 24.09. Zaklęte Rewiry. Zespół Me And That Man wyruszy w Polską trasę promującą płytę „Songs Of Love And Death"! Podczas koncertów nie zabraknie niespodzianek w setliście!
  • Copyright 2017 QMapa, Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Projekt i wykonanie: Projektowanie aplikacji internetowych